Home / EMLAK KÜPÜ / EMLAK PROJELERİ / MAHALL BOMONTİ İZMİR

MAHALL BOMONTİ İZMİR

İzmir Konak’ta 44 bin 966 metrekarelik büyüklüğe sahip Eski Bomonti Bira Fabrikası arazisi üzerinde yaşama geçirilecek olan Mahall Bomonti İzmir projesi Türkerler İnşaat imzası ile yükseliyor. Biri 58 katlı olmak üzere, dokuzu tarihi mimari olarak tasarlanan toplam 12 bloktan oluşacak proje de 466 konut yer alıyor olacak.

Türkerler Holding güvencesiyle İzmir Konak’ın yeni gözdesi olacak Mahall Bomonti’de konut projelerinin yanında 590 adet ofis ve 90 adet ticari ünitenin inşa edilmesi de tasarlandı. Projedeki konut çeşitleri stüdyo daire, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve loft daire olarak planlandı. Ofisler ise kule, teraslı ve loft olarak dizayn edilecek.

Bir yanında tarihi, bir yanında modernliği hissedeceğiniz, restore edilmiş tarihi binaları da kapsayan mağazalar, kafeler, restoranlar ve müzesiyle Mahall Bomonti İzmir, başka bir yere ihtiyaç duymadan yaşama bağlı kalmanızı sağlıyor.

Panoramik manzarasıyla eşsiz bir keyif sunan Mahall Bomonti İzmir, açık ve kapalı havuz, spa, koşu ve bisiklet yolu, kaykay ve paten pisti, tenis kulübü ve kortları, fitness merkezi ve açık ve kapalı çocuk eğlence alanları gibi sosyal donatılarıyla çalışanlar, yaşayanlar ve her yaştan sakinleri için farklı sosyal seçenekleri bir arada barındırıyor.

Konak Alsancak ve Karşıyaka’nın tam orta noktasında yükselen Mahall Bomonti projesi Alsancak ve Kordan’a birkaç dakika, Urla’ya 20 dakika, Çeşme’ye 35 dakika, Manisa’ya 25 dakika, Aydın’a 40 dakika mesafede konumlanıyor.

Hakkında Alper Aktaş

‘’ Danışmanınız olarak ben; gayrimenkul işiyle ilgili olarak tüm ihtiyaçlarınızda zamanınızı boşa harcamadan hayallerinize ve arzularınıza kolayca ulaşmanız için size özel hizmet sunarım.Hayat tarzınıza en uygun gayrimenkul çözümlerinizi uzmanlığım sayesinde birlikte tasarlayabiliriz.’’ Alper Aktaş,1979 yılında İzmir Karşıyaka’da doğdu.2000 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.2000 ve 2016 yılları arasında hizmet sektöründe faaliyet gösteren ulusal markalarda Satış Yöneticiliği görevlerini yürüttü. 2016 yılında gayrimenkul sektöründe girişimci olarak hizmet vermeye başlayan Alper Aktaş gayrimenkul sektörüne ‘‘Gayrimenkul değil,hayat tarzı satıyoruz’’ sloganı ile değer katmak hedefindedir.

Check Also

GEBZE-ORHANGAZİ-İZMİR OTOYOLU YATIRIMCIYA ÇOK KAZANDIRACAK!

İstanbul-İzmir arasını 3.5 saate indirecek 427 km uzunluğundaki Gebze-Orhangazi-İzMir Otoyolu’nun inşaatı hızla ilerliyor. Proje, çevresindeki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir