Home / EMLAK KÜPÜ / EMLAK PROJELERİ / İNİSTANBUL KONSEPT

İNİSTANBUL KONSEPT

İnistanbul Konsept Hakkında

Bir Nef keşfi olan FOLDHOME, tüm dünyada sadece Nef projelerinde kullanılıyor. FOLDHOME sistemi, evinizde her an bulunduramayacağınız ama hep olmasını istediğiniz müzik odası, fitness salonu, Playstation odası, sinema odası gibi 24 farklı özel alanı hizmetinize sunuyor. Alışılmışın dışına çıkan ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan FOLDHOME, sizi kullan-öde sistemi ile tanıştırıyor. Sabit aidat olmadan, sadece kullandığınız zaman ödediğiniz uygun bir ücretle her odanın keyfini evinizdeymiş gibi sürersiniz.

Foldhome’un kullan-öde sistemi sayesinde metrekare başına çok daha düsük ve sabit aidat.
Hedef kitlenin konut dışında kullanacağı sosyal aktiviteleri içinde barındıran ince düşünülmüş çözümler.
Foldhome ünitelerinin tamamı daire sahiplerinin olup, herkes hissesi oranında hak sahibidir.

Yeni yaşantınızın başlangıç noktası Topkapı; şehrin ana arterlerine yakınlığı ile, aynı zamanda nitelikli konut projelerine yoğun talep sayesinde gelişimini hızla devam ettiren bir bölge olarak dikkat çekiyor. İstanbul nüfusunun yaklaşık 1.5 milyon kadarı, İnistanbul Hayat projesine sadece 15 dakikalık mesafe içerisinde yaşamlarını sürdürüyor. Yatırım uzmanları tarafından, “Mecidiyeköy-Levent” aksıyla beraber değerlendirilen “Cevizlibağ-Merter-Bakırköy-Havalimanı” aksı; alışveriş merkezleri, spor ve kültürel tesisleri ve her gün genişleyen ulaşım ağı ile yatırım değerini her geçen gün artırıyor
Topkapı bölgesi, ulaşım hatlarının kesiştiği bir noktada yer alması ve kolay ulaşılabilirliği ile konut, ofis ve otel yatırımlarının tercih edildiği bölgeler arasında bulunuyor. İnistanbul Hayat projesi, İstanbul’un her köşesine rahatlıkla ulaşabileceğiniz metro hattına yürüme; tramvay ve metrobüse de yakın mesafede yer alıyor.

İnşaatı Devam eden 6,584 adet konut ve 4,5 Milyar TL‘ lik Yatırım Tutarı ile 2015 Yılından Sonra 2016 Yılında da Sektörün Satış ve Ciro Bazında  1. Sırada Yer Alan Nef, Sektörün Köklü Firması  İş Gyo ile Hayata Geçirdiği İnİstabul Projesi ile Yeni bir Projeye İmza Atıyor.
 

İş GYO ve Nef İstanbul’un köklü yerleşim alanlarından biri olan Topkapı’da yepyeni bir yaşam konsepti İnistanbul’u hayata geçiriyor. İzmir Satış ofisleri ile sizinle buluşuyor. 

Konforlu yaşam standartları, şehrin her yerine kolay ulaşımınızı sağlayan metro ve alternatif yolları, keyifle vakit geçirebileceğiniz geniş yeşil alanları ve dünyada tek olan Foldhome konsepti ile İnistanbul Konsept’te yaşamaya baştan başlayacaksınız.

 
Yeni Yıla özel kampanyamızda 0,42 Faiz oranlı kredinizi bugün kullanıyorsunuz, ödemelerinize dairenizi teslim aldıktan sonra 2018 Ocak ayında başlıyorsun.

 
Projenin yanı sıra Biten projelerimizde de size uygun olabilecek hemen kiracınızı yerleştirebileciğiniz dairelererimiz mevcut, ofiste detaylı bilgi ve sunum verebiliriz. 
 
Aşağıdaki linklerden lokasyon videomuza ve proje detaylarına ulaşabilirsiniz.
http://www.nef.com.tr/inistanbul-konsept
Ayrıca detaylı sunum verebilmek, fiyat ve ödeme planları hakkında görüşebilmek için sizi nef İzmir Yetkili Satış Ofisimize bekleriz.
Alper Aktaş
+905332519937

Hakkında Alper Aktaş

‘’ Danışmanınız olarak ben; gayrimenkul işiyle ilgili olarak tüm ihtiyaçlarınızda zamanınızı boşa harcamadan hayallerinize ve arzularınıza kolayca ulaşmanız için size özel hizmet sunarım.Hayat tarzınıza en uygun gayrimenkul çözümlerinizi uzmanlığım sayesinde birlikte tasarlayabiliriz.’’ Alper Aktaş,1979 yılında İzmir Karşıyaka’da doğdu.2000 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.2000 ve 2016 yılları arasında hizmet sektöründe faaliyet gösteren ulusal markalarda Satış Yöneticiliği görevlerini yürüttü. 2016 yılında gayrimenkul sektöründe girişimci olarak hizmet vermeye başlayan Alper Aktaş gayrimenkul sektörüne ‘‘Gayrimenkul değil,hayat tarzı satıyoruz’’ sloganı ile değer katmak hedefindedir.

Check Also

GEBZE-ORHANGAZİ-İZMİR OTOYOLU YATIRIMCIYA ÇOK KAZANDIRACAK!

İstanbul-İzmir arasını 3.5 saate indirecek 427 km uzunluğundaki Gebze-Orhangazi-İzMir Otoyolu’nun inşaatı hızla ilerliyor. Proje, çevresindeki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir