Home / EMLAK KÜPÜ / EMLAK PROJELERİ / FLEX LİFE STUDIO SİZLERE YENİ BİR YAŞAM ALANI SUNUYOR

FLEX LİFE STUDIO SİZLERE YENİ BİR YAŞAM ALANI SUNUYOR

İzmir’in en hızlı gelişen ve günden güne büyüyen mevkisi Çiğli’nin prestijini arttıracak bir proje olan FLEX LİFE STUDIO sizlere yeni bir yaşam alanı sunuyor.


Kullanıcılara kaliteli ve keyifli bir yaşam sunmaya odaklı olan FLEX LİFE STUDIO hayallerin çok ötesinde bir konfor sunuyor.
FLEX LİFE STUDIO Çiğli’deki konumu itibariyle hem şehrin gürültüsü, trafiği ve stresinden uzak hemde bir çok önemli noktaya yakın yerde yer almaktadır. İzmir’in hızlı büyüyen bölgesi Çiğli’de hayata geçirilen projemiz Katip Çelebi Üniversitesi,  Çiğli Eğitim Araştırma Hastanesi, Çevre Yolu ve İzban Durağına kolay ulaşım sağlanacak bir noktada yükseliyor.


Genç olmanın enerjisini rahatlıkla yaşayabileceğiniz aynı zamanda yorulmak nedir bilmeyeceğiniz ve hayatınızın belki de en güzel yıllarını kaliteli yaşayabileceğiniz FLEX LİFE STUDIO size yaşadığınızı hissettirecek…

    
Projemiz gerek sosyal aktiviteleri gerek teknolojisi ve güvenilir hizmeti ile şimdiden İzmirli gençlerin gözlerini üzerine topladı.
BYY İnşaat tarafından yaşama geçirilen FLEX LİFE STUDIO 40 milyon yatırımla hayata geçiriliyor.


Özellikle öğrenci ve yatırımcılara özel tasarlanan FLEX LİFE STUDIO  projesi toplam 157 adet konuttan meydana geliyor. Projedeki daireler 1+0 (studio), 1+1( bahçeli ), 1+1(normal) ve 1+1(dubleks) daireler şeklinde dizayn edildi.


Proje tasarlanırken üniversite öğrencilerinin barınmasının yanı sıra sosyal alanlar ve akademik kariyerleri için uygun ortamların oluşturulmasına dikkat edildi.


150 metrekare büyüklüğünde açık yüzme havuzu,sauna, game center, fitness center, masa tenisi, bilardo, basket sahası, randevu sistemiyle çalışıcak bisikletler, kapalı otopark, 7/24 güvenlik sistemi ve sauna olanaklarıyla keyifli bir yaşam alanı sunuyoruz..
7 katlı mono blok olarak inşa edilen FLEX LİFE STUDIO projesi 3. 500 metrekare arsa alanına sahip, geniş ve sosyal alanlara yer verilen projede  %50 peşin %50 ara ödemesiz 1 yıl sonra ve %20 peşin %80 kredi kullanarak kişiye özel ödeme seçeneklerimizle,

1+0 dairelermiz; 180.000-185.000 TL arası
1+1 normal dairelerimiz 220.000 TL’den
1+1 bahçeli dairelerimiz 230.000 TL’den
1+1 dubleks dairelerimiz 320.000 TL’ den başlamaktadır.

Detaylı sunum verebilmek,ödeme planları hakkında görüşebilmek için sizi Flexlife Karşıyaka yetkili satış ofisimize bekleriz. Lütfen randevu alınız.

Alper Aktaş

Gayrimenkul Danışmanı

Keller Williams Gayrimenkul Karşıyaka

0533 251 99 37

 

Hakkında Alper Aktaş

‘’ Danışmanınız olarak ben; gayrimenkul işiyle ilgili olarak tüm ihtiyaçlarınızda zamanınızı boşa harcamadan hayallerinize ve arzularınıza kolayca ulaşmanız için size özel hizmet sunarım.Hayat tarzınıza en uygun gayrimenkul çözümlerinizi uzmanlığım sayesinde birlikte tasarlayabiliriz.’’ Alper Aktaş,1979 yılında İzmir Karşıyaka’da doğdu.2000 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.2000 ve 2016 yılları arasında hizmet sektöründe faaliyet gösteren ulusal markalarda Satış Yöneticiliği görevlerini yürüttü. 2016 yılında gayrimenkul sektöründe girişimci olarak hizmet vermeye başlayan Alper Aktaş gayrimenkul sektörüne ‘‘Gayrimenkul değil,hayat tarzı satıyoruz’’ sloganı ile değer katmak hedefindedir.

Check Also

GEBZE-ORHANGAZİ-İZMİR OTOYOLU YATIRIMCIYA ÇOK KAZANDIRACAK!

İstanbul-İzmir arasını 3.5 saate indirecek 427 km uzunluğundaki Gebze-Orhangazi-İzMir Otoyolu’nun inşaatı hızla ilerliyor. Proje, çevresindeki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir