Home / EMLAK KÜPÜ / EV YAŞAM / EVİNİZİN SULTANINI YETERİNCE TANIYOR MUSUNUZ?

EVİNİZİN SULTANINI YETERİNCE TANIYOR MUSUNUZ?

Her anne, kendi sarayında yaşayan bir sultandır! Çok mu iddialı geldi bu cümle? Buyurun kanıtları ortada! Hazır Anneler Günü yaklaşırken bakın bakalım evinizin sultanını yeterince tanıyor musunuz, ona layık bir evlat mısınız?

1- Hangi evde yaşanacağına anne karar verir!

En son emlakçıya gittğinizde neler olduğunu hatırlamıyor musunuz? Evdeki herkes bir şey söylemiş, ama son kararı anneniz vermişti!

 

 

2- Annelere göre ev demek, aslında mutfak demek!

Salon kocamanmış kimin umrunda, elbette sizin! Anneniz önce mutfağa bakacaktır. Mutfak küçükse, hiç boşuna çenenizi yormayın, o ev asla sizin sarayınız olamaz!

3- Anneler hayal kurar, babalar gerçekleştirir!

“Şöyle salon salomanje kutu gibi bir evimiz olsa Hüsnü” deyince olay bitmiştir zaten. Yılların kapıkulu babanız, sultanın bir dediğini iki edecek değil ya!

 

4- Anneler dolap sever!

Ev şahane de olsa, annenizi ikna etmenin tek yolu maalesef dolaplardan geçiyor. Evde eğer gömme dolap, gizli dolap sayısı fazlaysa, o ev annenizin gözünde saray olacaktır!

5- Hiçbir annenin evi küçük değildir! 

İki oda bir salon 80 metrekare evde oturuyor olmanız, evinizin küçük olduğu anlamına asla gelmez! Siz bakınca “iki oda bir salon ufacık ev, kendime ait doğru düzgün bir odam bile yok” diyorsunuz ama, bir de annenizin cephesinden bakın olaya! O seksen metrekarenin her bir santimetrekaresi en az sekiz kere silinecek, her bir köşesinin en az beş kere tozu alınacak, her bir camının üzerinden ıslak ve kuru bezlerle en az on sekiz kere geçilecektir. Hal böyle olunca, hesabı bir daha yapın bakalım! Sizin ev gerçekten küçük mü, yoksa bir saray kadar büyük mü?

6- Anneler ev alacaksa önce komşuya bakar!

Siz hiç ev alırken merdivenlerdeki yemek kokusunu analiz edip komşular hakkında fikir yürüten baba gördünüz mü? Göremezsiniz, çünkü bu yetenek ancak annelere aittir!

7-Anneyi mutlu etmek için kolay temizlenen ev almalı!

Anneler mutluluk kaynağıdır, onları üzmeyin. Silinse de parlamayan dolapları olan evi onlara değil satın almak, teklif dahi etmeyin!

8- Anneler ev seçerken sizi düşünür!

Civarda aklınızı çelecek kafe falan var mı diye bakar, sırf sizi düşündüğünden!

9- Anneleri kızdırmayın, karanlık ev almayın!

Temizliği belli olmayan karanlık, puslu, basık evlerde anneler yaşayabilir mi? Onlar bizim sultanımız, ışıl ışıl aydınlık evlere götürün ki, sonrasında enerjileri hep pozitif olsun! Aksi takdirde biliyorsunuz, nereye gideceği belli olmayan terlikler bir anne klasiğidir!

10- Son olarak diyoruz ki Anneler Günü yaklaşıyor!

Şunun şurasında ne kaldı! Hayırlı bir evlat olmanın gereğini yerine getirin.Yapın bir güzellik, mutluluktan gözleri parlasın evinizin sultanının!

Hakkında Alper Aktaş

‘’ Danışmanınız olarak ben; gayrimenkul işiyle ilgili olarak tüm ihtiyaçlarınızda zamanınızı boşa harcamadan hayallerinize ve arzularınıza kolayca ulaşmanız için size özel hizmet sunarım.Hayat tarzınıza en uygun gayrimenkul çözümlerinizi uzmanlığım sayesinde birlikte tasarlayabiliriz.’’ Alper Aktaş,1979 yılında İzmir Karşıyaka’da doğdu.2000 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.2000 ve 2016 yılları arasında hizmet sektöründe faaliyet gösteren ulusal markalarda Satış Yöneticiliği görevlerini yürüttü. 2016 yılında gayrimenkul sektöründe girişimci olarak hizmet vermeye başlayan Alper Aktaş gayrimenkul sektörüne ‘‘Gayrimenkul değil,hayat tarzı satıyoruz’’ sloganı ile değer katmak hedefindedir.

Check Also

HAYALLERİNİZDEKİ EVE BİR ADIM KALA

Evlenirken veya  yeni bir eve taşınırken,salondan yatak odasına her köşeyi zevkinizle şekillendireceğiniz sımsıcak bir yuvaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir