Home / EMLAK KÜPÜ / EV YAŞAM / EVİNİZİN DEĞERİNİ ARTIRMA YOLLARI…

EVİNİZİN DEĞERİNİ ARTIRMA YOLLARI…

Evinize değer katacak 4 öneri…

İster yatırım amaçlı alınsın, ister yaşamak için… Her konut sahibinin değişmez sorusudur; “Evimin değeri ne kadar?”.Peki evinizin değerini daha da artırmak için siz neler yapabilirsiniz?

Nereden başlamalı?

Evinize başka bir gözle bakın. Tamir edilmesi gereken, iç görünüm olarak iyileştirmeye açık noktalarını belirleyin.

 

Bir uzmana sorun

Evinizde değişikliklere gitmeden önce, bir iç mimar ya da dekoratörün fikrini almak size daha profesyonel bir bakış açısıyla değerlendirme fırsatı sunacaktır.

 

Duvar boyanızı gözden geçirin

Duvar boyası evin havasını tamamen değiştiren bir etkiye sahip. Yıpranan duvarları, solmuş boyaları, eskimiş duvar kâğıtlarını geride bırakmak için harekete geçin. Doğru bir duvar boyası seçimi, küçük çaplı tadilatlar evinize değer katacaktır.
Modern banyo ve mutfaklar

Evinizi satmayı ya da kiralamayı düşünüyorsanız, alıcıların en çok dikkat ettiği bölüm banyo ve mutfak oluyor. Banyo ve mutfaktaki ferah, konforlu, bakımlı görünüm önemli. İşe dolap kapaklarından başlamak görüntüde hızlı bir fark yaratacaktır.(Kaynak:Zingat)

Hakkında Alper Aktaş

‘’ Danışmanınız olarak ben; gayrimenkul işiyle ilgili olarak tüm ihtiyaçlarınızda zamanınızı boşa harcamadan hayallerinize ve arzularınıza kolayca ulaşmanız için size özel hizmet sunarım.Hayat tarzınıza en uygun gayrimenkul çözümlerinizi uzmanlığım sayesinde birlikte tasarlayabiliriz.’’ Alper Aktaş,1979 yılında İzmir Karşıyaka’da doğdu.2000 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.2000 ve 2016 yılları arasında hizmet sektöründe faaliyet gösteren ulusal markalarda Satış Yöneticiliği görevlerini yürüttü. 2016 yılında gayrimenkul sektöründe girişimci olarak hizmet vermeye başlayan Alper Aktaş gayrimenkul sektörüne ‘‘Gayrimenkul değil,hayat tarzı satıyoruz’’ sloganı ile değer katmak hedefindedir.

Check Also

HAYALLERİNİZDEKİ EVE BİR ADIM KALA

Evlenirken veya  yeni bir eve taşınırken,salondan yatak odasına her köşeyi zevkinizle şekillendireceğiniz sımsıcak bir yuvaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir