Home / EMLAK KÜPÜ / EMLAK TRENDLERİ / DOĞRU SORU DOĞRU EVİ SATTIRIR !
www.emlakdehasi.com

DOĞRU SORU DOĞRU EVİ SATTIRIR !

Gayrimenkul danışmanları, ev satın almak isteyenlere doğru soruları sorarak satışlarını daha hızlı gerçekleştirebilirler.

Ev sahibi olmak kadar, olanaklarınıza göre nasıl bir evin sahibi olmayı istediğinizi bilmek de önemlidir. Bir gayrimenkul danışmanının ev satın almak isteyen kişilerle kurduğu iletişim dili, beklentiye seslenen doğru gayrimenkulün alım-satım aşamasına gelmesinde belirleyici oluyor.

Doğru soru, doğru evi sattırır!
Ev sahibi olmak isteyenlerin profesyonel destek almak amacıyla bir araya geldiği gayrimenkul danışmanları tam da bu noktada uzmanlıklarını ortaya koyan sorularla doğru evin bulunmasında yardımcı oluyor. Ev satın almak isteyenlere evi oturmak mı yoksa yatırım için mi aldığını, satın almayı düşündüğü evin fiyat aralığını, kredi puanı gibi sorular sorabilirler.

Ev almak isteyenlere sorulması gereken 10 soru
Bir gayrimenkul danışmanıysanız ev satın almak isteyen müşterinizden mutlaka yanıt almanız gereken 10 soru nedir? Ya da ev sahibi olmak istiyorsanız sizi doğru gayrimenkule yönlendirecek bir gayrimenkul danışmanından duymanız gereken 10 soru nedir?

1. Neden bir ev almak istiyorsunuz?
2. Kirada mı yoksa kendi evinizde mi oturuyorsunuz?
3. Yeni bir evi oturmak için mi, yatırım amacıyla mı düşünüyorsunuz?
4. Satın almak istediğiniz evin fiyat aralığı ne olmalı?
5. Sizin ve eşinizin işi nedir? Komşularınızın kimler olacağını ne kadar önemsiyorsunuz?
6. Yeni ev seçeneklerini görmek ve incelemek için size en uygun zamanlar hangileri?
7. Eviniz yeni bir binada mı yoksa ikinci el mi olsun?
8. Evinizi almak istediğiniz bölge hakkında bilgi sahibi misiniz?
9. Peşin ödeme mi, kredi kullanımı mı planlıyorsunuz?
10. Kredi siciliniz kredi kullanımına uygun mu?

 

Hakkında Alper Aktaş

‘’ Danışmanınız olarak ben; gayrimenkul işiyle ilgili olarak tüm ihtiyaçlarınızda zamanınızı boşa harcamadan hayallerinize ve arzularınıza kolayca ulaşmanız için size özel hizmet sunarım.Hayat tarzınıza en uygun gayrimenkul çözümlerinizi uzmanlığım sayesinde birlikte tasarlayabiliriz.’’ Alper Aktaş,1979 yılında İzmir Karşıyaka’da doğdu.2000 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.2000 ve 2016 yılları arasında hizmet sektöründe faaliyet gösteren ulusal markalarda Satış Yöneticiliği görevlerini yürüttü. 2016 yılında gayrimenkul sektöründe girişimci olarak hizmet vermeye başlayan Alper Aktaş gayrimenkul sektörüne ‘‘Gayrimenkul değil,hayat tarzı satıyoruz’’ sloganı ile değer katmak hedefindedir.

Check Also

MONOPOLY STRATEJİLERİYLE EMLAKTA KAZANÇ SAĞLAMANIN SIRLARI

Aile ya da arkadaş gruplarıyla toplanıldığında en çok oynanan oyunlardan biri olan Monopoly, emlak alışverişinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir