Home / DEKORASYON KÜPÜ / EV DEKORASYONU / ÇATI KATI İÇİN YENİ FİKİRLER!

ÇATI KATI İÇİN YENİ FİKİRLER!

Çatı katları zevkinizi yansıtabileceğiniz özel mekanlara dönüşmeye hazır…

Yeni evlerde daha sık rastlamaya başladığımız çatı katları, nasıl değerlendireceğinize karar verdikten sonra zevkinizi yansıtabileceğiniz özel mekanlara dönüşmeye hazırdır. Çoğunlukla yatak odası olarak kullanılsa da, çocuk odasına, çalışma odasına, oturma odasına, hatta hobileriniz için ayıracağınız bir odaya da dönüştürülebilir. Peki çatı katındaki odanızı dekore ederken nasıl daha kullanışlı ve keyifli bir ortama dönüştürebilirsiniz?

Aklınızda olsun

• Çatı katlarında konforlu bir yaşamı yakalamak için yalıtım ve havalandırma önceliğiniz olsun.

• Kolay açılıp kapanan geniş bir pencere de çatı katı dekorasyonunda işlevsel bir role sahip olacaktır.

• Çatı katında ışık ve aydınlatma önemlidir. Eğer yeterince gün ışığı almayan bir çatı katınız varsa, duvar renginde, yer döşemelerinde ve mobilya seçiminde açık renklere yönelin. Aydınlatma için apliklerden ve spotlardan faydalanın.

• Değişen tavan yüksekliğini dert etmeyin. Biraz yaratıcılık, belki biraz marangoz desteği yeterli. Üçgen alanlar için renkli raflar odanıza farklı bir hava katabilir.

• Eğer çatı katınız mimari açıdan uygunsa, cam bir tavan yaptırma fikri aklınızda olsun.

• Çatı katınız istediğiniz büyüklükte değilse, aynaları aynı zamanda bir aksesuar gibi yer vereceğiniz size özel bir giyinme odası olarak kullanabilirsiniz.

Hakkında Alper Aktaş

‘’ Danışmanınız olarak ben; gayrimenkul işiyle ilgili olarak tüm ihtiyaçlarınızda zamanınızı boşa harcamadan hayallerinize ve arzularınıza kolayca ulaşmanız için size özel hizmet sunarım.Hayat tarzınıza en uygun gayrimenkul çözümlerinizi uzmanlığım sayesinde birlikte tasarlayabiliriz.’’ Alper Aktaş,1979 yılında İzmir Karşıyaka’da doğdu.2000 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.2000 ve 2016 yılları arasında hizmet sektöründe faaliyet gösteren ulusal markalarda Satış Yöneticiliği görevlerini yürüttü. 2016 yılında gayrimenkul sektöründe girişimci olarak hizmet vermeye başlayan Alper Aktaş gayrimenkul sektörüne ‘‘Gayrimenkul değil,hayat tarzı satıyoruz’’ sloganı ile değer katmak hedefindedir.

Check Also

feng shui ev ve yön duygusu nedir

FENG SHUİ NEDİR ? FENG SHUİ EV İLE YÖN DUYGUSU NASIL BELİRLENİR?

Günlük hayatta,bir mekanda sıkılmadan saatler geçirebiliyorken bazılarında ”Buradan bir an önce çıkmalıyım!” hissine kapılırız.Peki mekanlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir