Home / DEKORASYON KÜPÜ / EV DEKORASYONU / BEYAZIN DEKORASYONA KATTIĞI RUH

BEYAZIN DEKORASYONA KATTIĞI RUH

Son yılların belki de en vazgeçilmez trendlerinden biri haline geldi “beyaz”. Modernden klasiğe dek her alanda başarı ile yorumlanan beyaz; duru, saf ve masum yapısını, zaman zaman dizayn gücüyle ve birlikte kullanıldığı renklerle baştan çıkarıcı ve hareketlendirici bir kimliğe de ulaştırdı. Yoğun kullanımı için “cesur ve iddialı” yorumları yapılan bu özel rengin iç mekanda belirli bir ağırlık dengesini gözeterek konumlandırılması, oldukça sıra dışı mekanlar elde etme konusunda şaşırtıcı derecede etkili oluyor.

Özellikle mobilyalarda kullanıldığında mekanın tamamına hakim hale gelebilen beyaz, aksesuarlar arasında da kendisine önemli bir yer edinmiş durumda. Eskitilmiş mobilyada farklı, modern ve minimalist çizgilerde farklı etkiler yaratabilen rengin kendi içinde sunduğu tonlar da dikkat çekici. Bugünün dekorasyon anlayışında kontrast renklerle olduğu kadar tek başına da güçlü bir vurgu yapabilen renk, aydınlatmalardan ana ürün gruplarına dek her alanda karşımıza çıkıyor.

 

Hakkında Alper Aktaş

‘’ Danışmanınız olarak ben; gayrimenkul işiyle ilgili olarak tüm ihtiyaçlarınızda zamanınızı boşa harcamadan hayallerinize ve arzularınıza kolayca ulaşmanız için size özel hizmet sunarım.Hayat tarzınıza en uygun gayrimenkul çözümlerinizi uzmanlığım sayesinde birlikte tasarlayabiliriz.’’ Alper Aktaş,1979 yılında İzmir Karşıyaka’da doğdu.2000 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.2000 ve 2016 yılları arasında hizmet sektöründe faaliyet gösteren ulusal markalarda Satış Yöneticiliği görevlerini yürüttü. 2016 yılında gayrimenkul sektöründe girişimci olarak hizmet vermeye başlayan Alper Aktaş gayrimenkul sektörüne ‘‘Gayrimenkul değil,hayat tarzı satıyoruz’’ sloganı ile değer katmak hedefindedir.

Check Also

feng shui ev ve yön duygusu nedir

FENG SHUİ NEDİR ? FENG SHUİ EV İLE YÖN DUYGUSU NASIL BELİRLENİR?

Günlük hayatta,bir mekanda sıkılmadan saatler geçirebiliyorken bazılarında ”Buradan bir an önce çıkmalıyım!” hissine kapılırız.Peki mekanlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir